Мирного дня, друзі!🙏
Окрім догляду за зеленими насадженнями та балансовими територіями нашого підприємства, значну увагу приділяємо вирощуванню декоративно- посадкового матеріалу у оранжерейно-тепличному господарстві Шевченківського району.🌸🪷🏵️ Адже саме тут, дбайливі руки працівниць створюють, піклуються та доглядають за крихітними, тендітними квітами — майбутньою окрасою Шевченківського району.🌷🌸🌱

Мирного дня, друзі!
Забезпечуємо вільне пересування мешканців столиці парками та скверами Шевченківського району❄️Очищуємо пішохідні зони від снігу та обробляємо протиожеледними засобами!
 

Оперативно прибираємо сніг!
Завжди на сторожі вашого комфорту та безпеки!❄️
Бережіть себе 💙💛

Найпрекрасніші витвори природи – це квіти.🌺 Вони доповнюють та прикрашають нашу буденність. Створюючи кожен острівець цієї насолоди, працівники КП УЗН Шевченківського району докладають всіх зусиль та частинку серця.❤️ Звісно, для підтримки естетичного вигляду ми проводимо комплекс заходів, а саме: прополюємо, поливаємо, підживлюємо, висаджуємо та оздоблюємо. 🌳🌱🌿
З турботою про столицю та рідний Шевченківський район💙💛🌸

Це важливо❗
“На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні”🇺🇦

Літо у розпалі – київські парки і сквери зеленіють та квітнуть 🌳🌺
У свою чергу ми забезпечуємо їх належний догляд та піклування, а саме: своєчасний полив зелених насаджень, влаштування нових квітників та догляд за існуючими, санітарне очищення та забезпечення належного технічного стану дитячих та спортивних майданчиків.
Насолоджуйтеся красою неповторної природи🌱
З турботою про вас 🌸🌳🌿💙💛

Продовжуємо роботи із впорядкування зелених зон Шевченківського району 🌳 Дбаємо про охайні газони, чагарники, доглянуті квіти та дерева, створюємо комфорт і затишок задля приємних прогулянок та сімейного відпочинку. Цінуйте все, що вас оточує!
З турботою про вас💙💛

Декоративність і якість квітників значною мірою залежать від догляду, який має забезпечити сприятливі умови для росту і розвитку рослин. В основному це полив (підживлення), прополювання та розпушування ґрунту.
Саме ці заходи зараз виконують наші майстрині, щоб квітники Шевченківського району були найяскравіші.🏵️🌺🌹
Київ незламний 🇺🇦


Колеги, друзі, вітаємо з днем працівників житлово-комунального господарства!💙💛
Дякуємо за вашу турботливу роботу, за чистоту, за те що намагаєтесь в цей нелегкий час так віддано працювати та робити нашу столицю ще кращою.
Тож нехай ваше життя буде наповнено світлом, позитивом, міцним здоров’ям, гарними заробітними платами та людською вдячністю за вашу працю!!!
Родинного затишку, мирного неба та душевного спокою!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
1 2 3 11