Категорія: Новини
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park2.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park3.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park6-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park5.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park4.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2023/09/Park1.jpg)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/1f33f.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![🙂](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/1f642.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/gazon-Lytovskyj-800x907.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/foto-robit-23.02-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/foto-robit-23.02-2-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/foto-robit-23.02-3-800x905.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/foto-robit-23.02-4-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/foto-robit-23.02-5-800x1067.jpg)
![🏵️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1f3f5.png)
![💮](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t70/1/16/1f4ae.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![🌺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/oranzhereya-2022-2.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/oranzhereya-2022-3.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/02/oranzhereya-2022-4.jpg)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![⛄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/26c4.png)
![⛄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/26c4.png)
![⛄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1e/1/16/26c4.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-2-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-3-800x600.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-4-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-5-800x1067.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-6-800x600.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/01/snig-28.01-7-800x1066.jpg)
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1.5/16/1f341.png)
![😉](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb0/1.5/16/1f609.png)
![🍁](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t61/1.5/16/1f341.png)
![🌳](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc4/1.5/16/1f333.png)
![🌿](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t77/1.5/16/1f33f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9b/1/16/1f33c.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t99/1/16/1f33a.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
За віконцем ясна, тепла погода.
Яскраво світить сонечко, і від теплих променів зникає біла снігова ковдра, під якою ховаються зелена травичка та рясні перші квіточки. І від цього душа радіє, бо розуміє, що зимові морозні дні позаду, і настрій від цього такий весняний! Забезпечення належного санітарного стану об’єктів зеленого господарства – головне завдання КП УЗН Шевченківського району. З нетерпінням чекаємо на пробудження природи, доглядаючи та дбаючи про парки, сквери, бульвари та зелені зони нашого району!
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f32c.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f328.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
за підтримки
, ініціаторів екологічного проєкту «Озеленення України, Книги рекордів України планується розміщення годівничок на території парків, скверів, шкіл та садочків Києва.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t90/1/16/1f426.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t11/1/16/1f427.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8e/1/16/1f424.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![??](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f64f_1f3fb.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t57/1/16/1f609.png)
Запрошуємо на осінні прогулянки нашим казковим парком “Володимирська гірка” ???