Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Шевченківського району.

Це –парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим.

Мета

Керівництво

ПРО ПІДПРИЄМСТВО.

Комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва – спеціалізоване підприємство з багаторічним досвідом роботи. Основне завдання колективу –  догляд і збереження у належному санітарному та естетичному стані зелених насаджень Шевченківського району.

Це –парки, сквери, бульвари та зелені насадження вздовж центральних вулиць. Всі ми бачимо, що обличчя рідного міста останнім часом безперечно змінилось на краще – воно виглядає чистим, охайним, доглянутим. Колектив підприємства і надалі докладатиме всіх зусиль, щоб казковий Київ, його бульвари та сквери зустрічали людей справжнім буянням природи – квітковим різнобарв’ям та прохолодою парків і скверів, сприяли повноцінному відпочинку мешканців та гостей міста.

МЕТА ТА ПРЕДМЕТ ДІЯЛЬНОСТІ

КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА ПО УТРИМАННЮ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОНУ МІСТА КИЄВА

Утримання в належному стані парків, скверів, зелених насаджень вздовж бульварів, вулиць та інших зелених насаджень загального користування, які розташовані в Шевченківського району м. Києва, здійснення всього комплексу робіт з озеленення, догляду за зеленими насадженнями та їх охорони і захисту на закріпленій території.

Контроль за станом утримання і відтворення зелених насаджень на всій території району незалежно від їх відомчої належності та форм власності, видача їх власникам приписів по усуненню виявлених недоліків в утриманні зелених насаджень.

Виробництво товарів та надання послуг, а також здійснення комерційної та іншої господарської діяльності, в тому числі зовнішньоекономічної, для задоволення суспільних потреб і отримання прибутку.

Надання транспортних послуг та послуг, пов’язаних з благоустроєм, озелененням і квітковим оформленням територій, інтер’єрів, тощо.
Вирощування посадкового матеріалу дерев і кущів, квіткової продукції. Реалізація вирощеної продукції.

Утримання та охорона об’єктів природно-заповідного фонду України.
Проведення інших видів діяльності, які передбачені Статутом підприємства і не суперечать законодавству України.