У зимовий період для виживання водних біоресурсів вирішальне значення має вміст кисню у воді. ![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
Взимку більшість водойм вкриті товстим крижаним покровом, через який повітря не проходить до води. В результаті цього запаси кисню у воді знижуються, що може призвести до зимової задухи риби.
Для того, щоб врятувати риб, працівники КП УЗН Шевченківського району роблять у льоду ополонки. У кожну ополонку вони вставляють снопи з очерету, щоб сприяти поповненню кисню у воді.![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f32c.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f328.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![❄️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t2e/1/16/2744.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f32c.png)
![?️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1/16/1f328.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t21/1/16/1f41f.png)