Мирного дня, друзі!![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Окрім догляду за зеленими насадженнями та балансовими територіями нашого підприємства, значну увагу приділяємо вирощуванню декоративно- посадкового матеріалу у оранжерейно-тепличному господарстві Шевченківського району.![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🪷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1fab7.png)
Адже саме тут, дбайливі руки працівниць створюють, піклуються та доглядають за крихітними, тендітними квітами — майбутньою окрасою Шевченківського району.![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🪷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4e/1/16/1fab7.png)
![🏵️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1f3f5.png)
![🌷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6f/1/16/1f337.png)
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
![🌱](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t69/1/16/1f331.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/Oranzhereya-10.01.2024-2-800x1498.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/Oranzhereya-10.01.2024-3-800x1505.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/Oranzhereya-10.01.2024-4-800x1477.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/Oranzhereya-10.01.2024-5.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2024/01/Oranzhereya-10.01.2024-800x1624.jpg)