Хіба не вірите, що скоро день засвіте,
Що сонце наше вже з-за обрію встає,
Що хід його спинить ніщо не зможе в світі
І цвіту нашого ніщо вже не уб’є!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Україна незламна, вона непереможна, сильна та вільна! Із такими почуттями та саме під таким гаслом працівники КП УЗН Шевченківського району створили цей патріотичний квітник у самому серці столиці. Тисячі квітів готові зустрічати перемогу, так само як і кожен українець вірить, що перемога попереду!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/05/ya-lyublyu-Ukrayinu3-800x600.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/05/ya-lyublyu-Ukrayinu-1-800x559.jpg)
![](https://shev.kyivzelenbud.com/wp-content/uploads/sites/2/2022/05/ya-lyublyu-Ukrayinu2-800x600.jpg)